Днями на герцогів Сассекських звалився шквал критики від прихильників, що ті нібито не повинні літати на приватних літаках, бо такі судна забруднюють навколишнє середовище, за чистоту якого Меган і Гаррі активно виступають. На захист королівського подружжя, яке летіло на приватному літаку на Ібіцу в гості до Елтона Джона, став сам співак. Тепер на своїй сторінці в Instagram свою думку висловила близька подруга Меган Маркл Джессіка Малруні.

Читайте також: В Ніццу на приватному літаку: Меган Маркл і принца Гаррі звинуватили у лицемірстві

Канадська стилістка, яка неодноразово працювала з Меган Маркл, зробила текстовий допис, до якого спершу закрила коментарі.

Три роки незаслуженої ненависті і образ. Цього достатньо. Коли хтось стикається з несправедливою критикою, ви зазвичай не звертаєте на неї уваги і пропускаєте все повз вуха. Коли ж ця людина – твій друг або член родини, ви поводитися з цими недоброзичливцями так, як вони реально заслуговують. Ганьба вам, расистські хулігани,
– написала у своєму Instagram Джессіка Малруні.

Після цього стилістка дозволила своїм прихильникам писати коментарі, відкривши доступ. У неї одразу ж з'явилося багато однодумців, проте були і такі, які звинувачували Меган Маркл у лицемірстві. "Меган не може претендувати на роль "еко-воїна", пересуваючись приватними літаками. Дуже суперечливо. І критикувати її дії – це не расизм", – написала одна з користувачів соцмережі.