42-річна жінка з великим трепетом чекає на появу свого первістка, тому до лікування від COVID-19 вона ставилась з особливою обережністю. Втім, вона все ніяк не могла отримати допомоги у лікарів у державній клініці, оскільки ті, за її словами в інстаграм-акаунті, ігнорували жінку.

До слова Повністю оголена: вагітна Василіса Фролова позувала у відвертій фотосесії – фото 18+

"Коли я захворіла на COVID-19, звісно, я скасувала свої візити, але мені потрібна була консультація лікаря за результатами аналізів. І ось уявіть – я не могла додзвонитися до лікаря три дні! Попросивши на ресепшені мені перетелефонувати, я чекала на її аналіз, аби знати точно, які ліки приймати. "Ковід-консультант" не може призначити деяки ліки без висновку гінеколога в моєму випадку. І .. тиша", – поділилась зірка.

Зокрема жінка додала, що коли їй вдалось додзвонитись до лікаря-гінеколога, та відмовилась з нею поговорити.

...Я чесно і відверто сказала, що вірю в медичну реформу, сподіваюсь на кваліфікацію фахівців в "найкращому" перинатальномуцентрі країни. На що мені вже тоді відповіли зверхньою посмішкою… Я трималась до останнього, дійсно давала їй (лікарці, – Showbiz) шанс, тримала себе максимально спокійно. Та проявляла дива толерантності,
– прокоментувала Фролова.

Також Василісу неабияк засмутила санітарка, яка брала у неї аналіз крові. На підлогу випадково хлюпнула її кров, на що медична працівниця сказала невдоволено: "Ходять тут всякі, кров розливають, замість того, щоб удома сидіти".

У висновку, жінка звернулась до приватної клініки Києва, оскільки не змогла знайти спільної мови з працівниками у державній.