Упродовж турне Штатами музикантів супроводжуватиме автобус із написом ”твори добро”, який збиратиме волонтерів з різних міст. Таким чином рокери співпрацюватимуть з місцевими благодійними організаціями.

”Ми завжди хотіли займатись благодійністю. Цього разу у нас з’явився такий шанс. Наш ”твори добро”-автобус - чудова нагода це зреалізувати. Ми працюватимемо з місцевими благодійними організаціями, тож у нас буде дуже цікаве турне”, - розповідає музикант Куббі Фінк.

Гурт Foster The People з’явився у 2009 році, а їхній перший сингл "Pumped Up Kicks" приніс їм світову славу. Музиканти зізнаються - навіть не сподівались на такий успіх.

”Це одна з таких пісень, яку ми написали, вона нам сподобалась, та ми навіть подумати не могли, який успіх вона принесе. Це взагалі було демо, ми навіть не думали її перезаписувати. Просто виклали її на наш сайт і почалося. Музичні стилі зараз дуже змішані. Хіп-хоп і електронна музика, поп і рок - це все стає чимось єдиним. Дуже рідко можна почути щось нове і унікальне. Але, я вважаю, це піде на користь особливо США. Зараз я відчуваю, що ми тільки починаємо усвідомлювати музику, яку творить Європа уже років 15”, - каже музикант Марк Фостер.

Музиканти номіновані одразу на 2 нагороди MTV Music Video Awards: кращий новий виконавець та краще рок-відео з піснею "Pumped Up Kicks". Результати конкурсу стануть відомі 28 серпня. А їхній новий сингл "Helena Beat" можна почути вже зараз.