Найбільший книжковий і літературний захід Форум видавців 2017 у Львові вже відчинив двері для своїх відвідувачів. За 5 днів можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів.

Читайте також: 10 новинок до Форуму видавців від BookChef

Щоб не загубитися в різноманітті, сайт "24" пропонує звернути увагу на книжкові новинки та письменників, яких ви зможете зустрітити на Формі. З повною програмою Форуму видавців 2017 ви можете ознайомитися тут.

Що читати на Форумі видавців 2017

Джордж Орвелл "Данина Каталонії" (Видавництво Жупанського, 2017)

Антиутопії Орвелла стали класикою. Минулого року на Форумі було презентовану один із найвідоміших творів письменника "1984", також українською можна почитати і "Колгосп тварин".

"Данина Каталонії" – це не вигадка, не художня річ і навіть не художній репортаж, якими до "воєнної" класики увійшли, наприклад, Хемінгуей, Ремарк чи Екзюпері. Це спогади самого Орвелла про його участь у громадянській війні в Іспанії, а також міркування над тим, як завершується будь-яка революція.


Джордж Орвелл "Данина Каталонії"

Любко Дереш "Спустошення" (Видавництво Анетти Антоненко, 2017)

Нову книгу Дереша чекали три роки. Остання книга письменника "Пісні про любов та вічність" побачила світ в 2014 році та стала останньою в "Синайському циклі".

Нову книгу уже позиціюють як неофіційний гімн для мілленіалів та інтелектуальних кочівників.


Любко Дереш "Спустошення"

"Це роман для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме, про чорних лебедів і про Звіра, котрий крадеться у пітьмі", – відзначили у видавництві.

Джон Конґер "Мистецтво переконування" (серія "Класика Harvard Business Review")

Як представити свою ідею чи позицію іншим, щоб її зрозуміли та прийняли? На чому будується ефективна презентація і як до неї підготуватися? У книжці "Мистецтво переконування" Джей Конґер розкриває чотири основні компоненти цього мистецтва й навчає правильно їх застосовувати.

На прикладі цікавих бізнес-історій автор показує, що переконування — це процес пізнання та обговорення важливих питань разом із колегами, який допомагає дійти до спільного та ефективного досягнення мети.


Джон Конґер "Мистецтво переконування"

Джон Куніос, Марк Біман "Момент еврики"

У книжці "Момент еврики" Джон Куніос і Марк Біман пояснюють, як саме виникають ідеї і що їх стимулює. Ви дізнаєтесь, як різні життєві обставини та умови впливають на те, чи приходить до вас осяяння, а також – чи корисне воно і як краще його задіяти.

Книжка виходить за рамки стандартних наукових принципів, щоб запропонувати по-справжньому креативні методи для реалізації вашого творчого потенціалу.


Джон Куніос, Марк Біман "Момент еврики"

Сергій Жадан "Інтернат" (Meridian Czernowitz, 2017)

Продажі книги Сергія Жадана "Інтернат" стартували наприкінці серпня і її вже можна знайти в "Книгарні Є". Однак офіційна презентація відбувається в рамках Форуму.

В книзі йдеться про війну, про яку не заведено говорити. Про історію тих людей, які опинилися на лінії розмежування, між життям та смертю, між миром та війною. І найменше, що вони хочуть знати, це звідки стріляють.


Сергій Жадан "Інтернат"

"Разом з головним героєм, вчителем Пашою, читачі вирушають на лінію фронту, щоб зустріти таких різних, але водночас однакових людей — наляканих і сміливих, розгублених і впевнених у собі, живих і мертвих", – відзначають у видавництві.

Кого слухати під час Форуму видавців 2017: програма

Сергій Жадан

Один з найвідоміших українських письменників привезе до Львова новий роман "Інтернат".

Презентація роману відбудеться 15 вересня о 15:00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

15 вересня відбудеться читання нових віршів та автограф-сесія о 18:00 в Палаці Мистецтв.


Сергій Жадан: цитати із "Пливи, рибо, пливи"

Любко Дереш

Найвідоміший постмодерніст Любко Дереш також представить на Форумі свій новий роман "Спустошення".

Презентація роману відбудеться 14 вересня о 19:30 у Книгарні "Є" (просп. Свободи, 7). Читання уривків відбудеться у Львівському академічному театрі імені Леся Курбаса 15 вересня о 15:00.

Автограф сесія із Дерешом відбудеться 15 вересня у Палаці Мистецтв о 17:00 та 16 вересня там же о 12:00.

Вечірка у !FESTrepublic

"Ми поєднали на цій вечірці все найкраще, що могло трапитись з українською літературою", – заявляють організатори.

На вечірці ви можете послухати Жадана, а також ще одного харківського поета – Артема Полежаку (без цензури). А також насолодитись творчістю проекту "Лінія Маннергейма".

Де: вул. Старознесенська, 24-26, !FESTrepublic.

Коли: 15 вересня о 21:00.


Вечірка у !FESTrepublic 15 вересня

Весело про національну ідею модерної України

Де ще можна в одному місці зустріти та почути Антіна Мухарського (Ореста Лютого) та Юрія Винничука? Правильно, лише на Форумі!

Де: пл. Ринок, 10, "Копальня кави".

Коли: 14 вересня о 19:30.

Вистава за творчістю Емі Уайнхаус

Музична вистава поет Павла Коробчука розповідає про життя і творчість Емі Уайнхаус. Гурт The Velvet Sun виконає кращі пісні Емі Уайнхаус.

Де: вул. Братів Рогатинців, 18, Паб "Купіца".

Коли: 14 вересня о 22:00.

Із детальним списком лекцій можна ознайомитися тут.

Можна підбити лише один висновок, Форум видавців – не можна пропустити: чи то насолоджуватись новою книгою вдома, чи то слухати лекції відомих літературів. Гарних вам вражень!