Про це повідомляють на сайті видання.

Заробіток зірок оцінювався за період від 1 червня 2016 року до 1 червня 2017 року.

Читайте також: Forbes опублікував список найбагатших світових знаменитостей

Отже, перше місце у рейтингу посіла знаменита поп-зірка Бейонсе з сумою у 105 мільйонів доларів. Як відомо, більшу частину свого заробітку співачка отримала на продажах скандального альбому Lemonade, де начебто вона розсекретила зради свого чоловіка Jay-Z. Також артистка добряче заробила на концертному турі Formation.

Друге місце у рейтингу отримала британська співачка Адель. Її річний дохід склав 69 мільйонів доларів. А трійку лідерів замкнула американська виконавиця Тейлор Свіфт зі своїми 44 мільйонами доларів.

На четвертому місці опинилася Селін Діон, яка заробила 42 мільйони доларів. П'яту сходинку посіла Дженніфер Лопес із заробітком у 38 мільйонів доларів.

На шостому місці розташувалася 71-річна американська кантрі-співачка Доллі Партон (37 мільйонів доларів), на сьомому – Ріанна (36 мільйонів доларів), на восьмому – Брітні Спірс (34 мільйонів доларів), на дев'ятому – Кеті Перрі (33 мільйони доларів). Замикає зіркову десятку найбагатших зірок 75-річна Барбра Стрейзанд (30 мільйонів доларів).