Як відомо, Національний відбір на Євробачення 2018 – це музичний конкурс, на якому визначають представника України на пісенному конкурсі Євробачення. Шоу проводиться щороку, починаючи з 2016.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення 2018 від України: онлайн-трансляція фіналу

За право представляти нашу країну у фіналі відбору змагалися: гурт Kadnay, Tayanna, гурт The Erised, Laud, Vilna, Melovin.

Пропонуємо подивитися їхні виступи у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2018.

MELOVIN – Under The Ladder: дивіться відео

TAYANNA – Леля: дивіться відео

KADNAY – Beat Of The Universe: дивіться відео

LAUD – Waiting: дивіться відео

VILNA – FOREST SONG: дивіться відео

The Erised – Heroes: дивіться відео

Членами журі Національного відбору-2018 стали: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов (The Maneken).

Україну на конкурсі Євробачення представлятиме учасник фіналу, який визначається журі та глядачами відбору спільно за правилами, що будуть оголошені додатково у прямому ефірі фіналу відбору. Оголошення переможця здійснюється в прямому ефірі фіналу.

Прямі ефіри Національного відбору-2018 відбулися в лютому одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ. Відбулися два півфінали – 10 і 17 лютого і фінал – 24 лютого, на якому і визначиться представник України на конкурсі.

10 лютого за місце у фіналі боролися перші дев’ять учасників: СONSTANTINE, Сергій Бабкін, LAUD, група KAZKA, The ВЙО, KOZAK SYSTEM, VILNA, PUR: PUR і The Erised. У трійку фіналістів потрапили такі учасники: LAUD, The Erised, VILNA.

17 лютого змагалися інші дев'ять учасників: INGRET, MELOVIN, JULINOZA, TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountain Breeze, ILLARIA, DILEMMA. До фіналу потрапили такі учасники: MELOVIN, KADNAY та TAYANNA