Співчуття, яке викликають випробування, що випали на долю цього американського музиканта, не менше ніж захоплення його незрівнянним талантом.

"Рей" – оскароносна кіноісторія про одного з найвидатніших виконавців своєї епохи, уславленого баритона, піаніста – визнаного майстра звуків, – Рея Чарльза.

У стрічці, як і в житті співака, є все – від трагедії до тріумфу. У зовсім юному віці Рей став свідком загибелі свого молодшого братика, після чого почав втрачати зір. І без того згорьована злиднями матір з усіх сил намагалася поставити осліплого сина на ноги.

У чомусь віднявши, природа додала в іншому. Свій музичний талант хлопчина почав проявляти у школі-інтернаті: навчився грати на різних інструментах, співав у хорі.

Сліпота, расова дискримінація, нечесні менеджери, наркотики, легковажні коханки і щире кохання – такою непростою і багатою на різні життєві виклики є історія сходження цієї зірки джазу.

Істинна життєва драма, заснована на автобіографії самого Рея Чарльза, до Вашої уваги сьогодні о 20.20, на каналі ВОЛЯ CINE+HIT HD.