Про це повідомляють на Deadline.

За словами творців фільму 20th Century Fox, закрита прем’єра кінокартини "Богемна рапсодія" відбудеться 23 жовтня в Лондонському спорткомплексі "Уемблі Арена". Але не варто його плутати зі стадіоном "Уемблі", який розташований через дорогу від комплексу. Адже саме там відбувся знаменитий концерт групи Queen в 1985 році, який зібрав 75 тисяч глядачів.

Читайте також: В мережі з'явився перший тизер фільму про гурт Queen: відео

На закриту прем’єру фільму прийдуть головні герої "Богемної рапсодії", серед яких Рамі Малек (роль Фредді Мерк’юрі), Люсі Бойнтон, Гвілім Лі, Бен Харді, Джозеф Маццелло, Аллен Ліч, Майк Майєрс та багато інших. Також на події будуть присутній знаменитий гітарист рок-гурту Браян Мей. Разом з ними на фільм запрошено 6, 5 тисяч інших гостей.


Кадр з фільму "Богемна рапсодія" 2018

Загалом, спорткомплекс "Уемблі Арена" вміщує 12,5 тисяч осіб. Всі зібрані кошти з показу будуть спрямовані у фонд Mercury Phoenix Trust з боротьби зі СНІДом, який організували учасники групи після смерті фронтмена. Варто нагадати, що Фредді Мерк'юрі на 46 році пішов із життя від бронхіальної пневмонії, спричиненої СНІДом.

Світова прем’єра фільму запланована на 24 жовтня.

Читайте також: Я не буду рок-зіркою, я стану легендою, – життя і досягнення Фреді Мерк’юрі