Представники іспанської монархії вкрай рідко демонструють свої почуття перед камерами, дотримуючись королівського етикету і протоколів. Однак День закоханих таки повпливав на поведінку Філіпа VI і Летиції. Подружжя здійснило офіційний візит до автономної комуни Андалусії, де залюбки трималось за руки.

Дивіться також: У стильному кейпі та сукні: королева Іспанії зачарувала розкішним виходом

Так пара пройшлась вздовж вулиці від церкви Успіння Пресвятої Богородиці в місті Альмонте. Закохані Філіп VI і Летиція не стримували усмішок та продовжували вітатись з прихильниками.


Король Філіп VI та його дружина Летиція / Getty Images

Та ще більшу романтику королівська сім'я продемонструвала під час прогулянки парком "Доньяна". Там Філіп VI і Летиція ніжно обіймали одне одного, демонструючи особливу ідилію та романтику.


Романтичні фото короля та королеви Іспанії / Getty Images

Цікаво, що британські представники монархії також порушили це правило. Якщо принц Вільям і Кейт Міддлтон дуже стримано поводяться на публіці та не потрапляють до таких новин, то їхні родичі Гаррі та Меган залюбки демонструють свої почуття. У липні 2018 року герцоги Сассекські пристрасно поцілувались перед десятками камер. Тоді принц Гаррі з командою виграли на благодійному матчі з поло, відтак отримав не тільки кубок, але й поцілунок від дружини.


Принц Гаррі та Меган Маркл у 2018 році / Getty Images