Коли чуєш Woodstock, то виникають асоціації зі славнозвісним рок-фестивалем у США, який вперше відбувся у 1969 році під гаслом Peace, Love and Happiness ("Мир, любов і щастя"). Тоді на одній з ферм штату Нью-Йорк зібралося близько 500 тисяч гостей, аби послухати The Who, Дженіс Джоплін, Джо Кокера, Джимі Хендрікса, Карлоса Сантану і багатьох інших музикантів.

Фестиваль Woodstock Ukraine відбувається вже п'ять років поспіль, останні два – у затишному та історичному місці – на території замку Свірж Львівської області.

Мета проекту – об'єднати українців з різних частин країни, підтримати благодійний волонтерський рух в Україні, розвивати музичну культуру.

Відвідувачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими іменами і наживо послухати відомих виконавців. Цього року вже заявлені такі команди: The Snuff (Чехія), Скрябін, "Дай дарогу" (Білорусь), Clock Machine (Польща), WILD PIG (Польща), українські рокери Sinoptik, Indytronics, Fontaliza, Detach, Фіолет, Тріставосемь, Arlett , EЁ.

Організатор фестивалю – Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця", який проводить благодійні акції, щоб зібрати гроші для лікування та діагностики дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України. Протягом 10 років фонд зібрав більше 25 мільйонів гривень.

Музиканти, глядачі та волонтери фестивалю Woodstock Ukraine житимуть в наметовому містечку біля старовинного замку Свірж. Вхід безкоштовний, але потрапити на фестиваль зможуть тільки зареєстровані відвідувачі.

На території табору передбачена охорона, медпункти, магазини, кафе, працює кухня, душові кабіни, банкомат.

Читайте також: Квітучий мурал з’явився у центрі Києва: опубліковані фото