Одночасно будуть діяти понад десять тематичних майданчиків. Зокрема, це головна
музична сцена, літературна, гутіркова та "нічна" сцени, а також кінотеатр під відкритим небом.

Своїми думками в рамках гутіркової сцени поділяться відомі українські політики, громадські діячі та журналісти. Зокрема, лідер Меджлісу Рефат Чубаров, народний депутат Надія Савченко, лідер полку "Азов" Андрій Білецький, екс-заступник генпрокурора України Давід Сакварелідзе... Говоритимуть про гострі питання розвитку та захисту українського продукту.

На літературній сцені свої твори читатимуть провідні українські письменники. Також традиційно організатори готують зустрічі з ветеранами УПА, адже окрім розваг фестиваль має на меті і "патріотично-виховну складову".

Ми не вигадували велосипед – робили все можливо, щоб інфраструктура фестивалю на 10-й рік працювала максимально ефективно. Цьогорічний "Бандерштат" стане рекордним за кількістю гуртів: три сцени і понад 50 команд різних напрямків і стилів. Серед учасників головної сцени – Джамала, "Тартак", "Брати Гадюкіни", Brutto, "Антитіла", O.Torvald, "Гайдамаки" та чимало інших. На денній урбан-сцені – цвіт важкої української музики. На нічній акустичній, так званій Тихій сцені – проект Сашка Положинського "Був’є", Арсен Мірзоян, Присяжний з гурту "Мотор’рола" та інші. На літературній сцені на нас чекатиме культовий Жадан. Сумувати ми вам не дамо!
– каже арт-директор фестивалю Сергій Мартинюк.

Детальніше ознайомитися з програмою ювілейного "Бандерштату" можна на офіційному сайті фестивалю. Захід стартує 5 серпня і триватиме три дні.

Читайте також: Реальних покемонів ловитимуть на фестивалі Respublica