Свято, яке зазвичай відбувається на співочому полі в Києві, цього року запланували у музеї Пирогово. Його співробітники – проти. Кажуть – такі масштабні гуляння можуть завдати шкоди музею.

До Міністерства культури працівники "Пирогова" привели цапа Сметанку. Разом із музейниками він протестує проти нового керівництва, який і захотів проводити фестиваль на території музею. Кажуть, із козлика директор буде кращим, аніж теперішній очільник Юрій Бойко.

Читайте також: ТОП-10 найгарячіших фестів України

Останньою краплею для працівників стали плани директора провести в музеї фестиваль "Країна мрій". Кажуть – насправді Бойко хоче просто поповнити свій гаманець. Тому заради грошей готовий заплющити очі на те, що музеєм їздитимуть вантажівки, на території житимуть люди в наметах, а над старовинними дерев'яними будиночками, яким по кілька сотень років, запускатимуть повітряні кулі. У Міністерстві небезпеку просять не перебільшувати. Адже музеї мають пристосовуватися до сучасних умов і навіть заробляти кошти.

Проте, схоже, у Юрія Бойка рука таки повернулася. Зараз у музеї, бідкаються працівники, під фестиваль активно розчищають територію, де раніше росли пшениця та жито.