Легендарний фестиваль Faine Misto повноцінно не проводили вже два роки. Він то відбувався онлайн, то їздив до Польщі, об'єднавшись з місцевим Rockowa Noc у Жешуві. Однак організатори вигадали, як відтворити традиційний формат в Україні. Його перевезуть до Львова у клуб !FESTrepublic.

Читайте також Сердючка, Kalush і ще три українські артисти заспівають у фіналі Євробачення: "Це буде розрив"

Фестиваль Faine Misto переїжджає до Львова

Організатори довго радилися, розглядали локації, які б відповідали всім правилам безпеки та умовам сьогодення, і вирішили зібрати "файних людей" у Львові. Це буде благодійний фестиваль Faine Misto 2023, де збиратимуть гроші на допомогу "Азову".

Фестиваль Faine Misto 2023 – це продовження того, чим наша команда займається від початку повномасштабного вторгнення, адже головна ціль фестивалю — закумулювати якомога більше коштів для підтримки бригади НГУ Азов, якій команда фестивалю допомагає з матеріальним забезпеченням від початку повномасштабного вторгнення,
– йдеться в повідомленні.

Важливо! Квитки, які були придбані на фестиваль Faine Misto 2022 не дійсні на благодійний фестиваль 28-30 липня 2023 року, але залишаються дійсними на Faine Misto, яке відбудеться після перемоги.

Афіша фестивалю Faine Misto 2023 / Фото з фейсбуку

  • Нагадаємо, у травні минулого року фестиваль Faine Misto мав відбутися в Тернополі, щоб зібрати гроші на підтримку "Азову". Проте місцева влада заборонила його навіть попри те, що локацією було бомбосховище. Так, його перенесли у Львів у той же !FESTrepublic, однак на інші дати – з 10 по 12 червня 2022 року.