Ми склали для вас невеликий список артистів з України тв інших країн, виступ яких обов'язково потрібно відвідати з тих чи інших причин.

Читайте також: "Файне місто 2017": дати, розклад фестивалю і квитки

Порнофільми

Останнім часом багатьох музикантів з Росії не пускають в Україну. Однак гурту Порнофільми це не загрожує. Хлопці активно виступають проти путінської агресії і всіляко висміюють владу в своїй творчості. Гурт Порнофільми – це правильний панк-рок, натовпи шанувальників під сценою і потужний слем від виступу до виступу. З кожним роком музиканти все частіше навідуються в Україну, і фестиваль Файне Місто – не виняток. На ньому вони виступлять другий рік поспіль.

Vagabond Specter

Якщо вам подобається якісний інді з європейським нахилом в поєднанні з космічною тематикою – обов'язково відвідайте виступ київського квартету Vagabond Specter на Файному Місті 2017. Хлопці зіграють свої треки з дебютного альбому "Mirrors" і постараються разом зі слухачем доторкнутися до найдальшої точки Всесвіту.

Димна Суміш

Цього гучного повернення з нетерпінням чекали багато українців. І ось воно нарешті сталося. Українська альтернативна група Димна Суміш, проект Саші Чемерова, оголосила про свій розпад в 2012, а потім зробила потужний реюніон в 2016, представивши нову композицію "Зламані". Тоді ми й уявити не могли, що вже в 2017 році музиканти не тільки дадуть цілих два концерти в Києві, а й потраплять на фестиваль Файне Місто.

Таракани

Російську панк-групу Таракани вже одного разу не пустили в Україну. Це сталося в 2016 році на фестивалі MainstageUA в Дніпрі. У новому році – нова спроба. Хлопці заявлені в лайнап фестивалю Файне місто.

I`m waiting for you last summer

Ще один російський колектив. Гурт з'явився в 2011 році в Рязані. У своїй музиці хлопці поєднують построк з індітронік. За час існування вони встигли відкатати безліч турів по Україні, Росії, Білорусії та навіть Азії. А в липні 2017-го вони зіграють на фестивалі Файне Місто.