"Файне Місто" є одним з небагатьох українських фестивалів, на якому перетинаються практично всі сучасні напрямки музики: рок, альтернатива, фольк, поп та денс. Музику виконують тільки кращі музичні українські та іноземні виконавці на 6 сценах фестивалю, які творять музичну частину фестивальної програми.

2015 рік видався надзвичайно продуктивним для амбіційної команди фестивалю. Завдяки наполегливій роботі, цілеспрямованості та альтернативним поглядам членів оргкомітету фестиваль зайняв провідні місця у фестивальному середовищі, завоювавши тисячі сердець своїх прихильників по усій країні.

В 2016 році фестиваль "Файне Місто" відбуватиметься 7-10 липня у чотириденному форматі на території міжнародного аеропорту "Тернопіль", що є новинкою для фестивалів формату open-air на території України. Його відкриття буде в день святкування народного свята Іван Купала, а закриття фестивалю буде супроводжуватися виступом європейських хедлайнерів та прямою трансляцією фінального матчу чемпіонату Європи з футболу.