Перші фото з концерту з'явилися на офіційній сторінці гурту в Instagram. Для концерту співачки одягнули яскраві вбрання та запалили на сцені, однак не усі глядачі залишилися задоволеними, а десятки фанів навіть покинули стадіон "Кроук Парк" у Дубліні, де проходив виступ. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Читайте також: До учасниці Spice Girls Мел Бі повернувся зір: подробиці госпіталізації

Так, британське ЗМІ пише, що на концерт зібралося близько 58 тисяч людей, а квитки коштували до 186 доларів. Через проблеми зі звуком голосів співачок були практично не чути. Пізніше Мелані Браун наголосила, що на наступному концерті звук буде кращим.

Фанати не чули спів через проблеми зі звуком: дивіться відео з концерту Spice Girls

Що цікаво, екс-учасниця гурту Вікторія Бекхем опублікувала архівне фото Spice Girls з 90-х років і у підписі побажала своїм колегам успіхів у початку їхнього туру.

Хто такі Spice Girls?Британська жіноча поп-група Spice Girls була створена 1994 року за участю Мелані Браун, Вікторії Адамс (Бекхем), Емми Бантон, Мелані Чісхолм і Джері Холлівелл. У 2001 році кожна зі співачок запустила власний сольний проект, і колектив розпався.

Spice Girls возз'єдналися для туру Великою Британією, який запланований на літо 2019 року. Проте гурт виступає не у повному складі – Вікторія Бекхем не братиме участі у концертах.