Вокалістка Емі Лі розповіла, що затяжний відпочинок від музики таки пішов колективу на користь, адже тепер вони стартують з новими силами та свіжими ідеями.

“Ця платівка містить дещо інший напрямок нашої творчості, проте, все ж витриманий у ключі попередніх альбомів. Коли я пишу пісні, я не намагаюсь робити так, щоб вони звучали як повинна звучати Evanescence, адже це настільки велика частинка мене, що все виходить само собою. А після відпочинку в мене складається враження що все неначе вперше”, - каже співачка Емі Лі.

Продюсером платівки виступив володар Греммі Нік РіскУлінеш, відомий також роботою з гуртом Фу Файтерс та Дефтонс. Першим синглом з майбутнього альбому Evanescence стала пісня "What You Want". Як зазначає Емі Лі, композиція дуже глибока і відображає саме те, що гурт відчуває у цей момент.

“What You Want” - це пісня, у якій я закликаю нічого не боятися і взяти життя у свої руки, адже воно не триває вічно. Чим старшими ви стаєте, тим краще ви це усвідомлюєте, зараз я дуже гостро це відчуваю, - каже співачка Емі Лі.

3 студійний альбом гурту Evanescence з однойменною назвою побачить світ 11 жовтня.