27 грудня 2020 року знаменита акторка та зірка "Американської історії жахів" Емма Робертс стала мамою вперше. Вона підтвердила цей факт, що поширювала преса, оприлюдненням зворушливого знімка. Так, Емма Робертс вперше показала малюка на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми Вагітна дружина Віктора Павліка оголосила приблизну дату пологів

Емма Робертс оприлюднила фото з сином

Близько двох тижнів тому Гаррет Гедлунг та Емма Робертс стали батьками. У них народився син, якого назвали Родс. Зіркова матуся вперше показала фото з малюком, однак тільки зі спини. Та це не зробило кадр менш чуттєвим та зворушливим.

На світлині акторка сидить на лавочці. На руках вона тримає новонародженого, якого запеленали в помаранчеві пелюшки. Емма Робертс з сином позували в схожій кольоровій гамі, адже зірка постала в помаранчевій сукні-туніці.

Сукню Емма поєднала з босоніжками на невисоких підборах в тон. Вона зібрала волосся в акуратний пучок та зробила легкий макіяж.

Спасибі тобі, 2020 рік, за те, що ми отримали дещо дуже правильне. Наше яскраве світло – Родс Робертс Хедлунд,
– написала Емма Робертс під фото.


Емма Робертс з сином / Instagram / @emmaroberts

Емма Робертс і Гаррет Гедлунг – батьки

За словами новоспечених батьків, вони потрохи звикають до нової ролі. Коханий Емми, Гаррет Гедлунг, робить все для акторки, щоб вона почувалась комфортно та була задоволеною. Також зірки розсекретили, чому довгий час тримали в таємниці народження малюка. Пара не хотіла, щоб люди дізнались про це та відвідували їх з малям через пандемію.