Відомо, що це 11-а платівка у творчості Емінема. У студійну платівку Music To Be Murdered By увійшли не тільки сольні треки репера, але й записи із Едом Шираном, Андерсоном Паком та давнім другом артиста Royce da 5'9". Окрім цього, Емінем встиг записати спільну пісню з репером Juice WRLD, який помер у грудні за загадкових обставин.

Цікаво: Кров, вогонь та оголена жінка: Behemoth презентували вражаюче відео

Слухайте новий альбом Емінема – Music To Be Murdered By: аудіо

Сам співак не приховує: альбом створений з натхненням від творчості Альфреда Гічкока. Про це Емінем зізнався на твіттер-сторінці, опублікувавши зображення легендарного режисера та майстра трилерів. Продюсером платівки виступив Доктор Дре, який додав записи голосу Гічкока, взяті з його інтерлюдії Alfred Hitchcock Presents Music To Be Murdered By.

Кліп на пісню "Darkness"

У день прем'єри альбому, 16 січня, Емінем випустив і новий кліп на пісню "Darkness". Моторошний ролик стосується постійних Breaking news американських ЗМІ на підставі терактів та стрілянини у США. Герой відео проходить шлях від самотності, яка супроводжується вживанням алкоголю та заспокійливих, до роздумів про масові вбивства.

Кліп показує озброєного до зубів стрілка в номері готелю, який "надихнувся" новинами та від почуття самотності роздумує про чергову стрілянину з номера готелю. Але він, так і не наважившись на це, вбиває себе в готелі за хвилину до того, як у номер вриваються спецслужби.

"Fuck the media, I'm goin' all out, this is war", – репер хоче показати, що ніхто так і не розбереться, чому стрілок хотів це зробити, а ЗМІ потім розкажуть про чоловіка, який просто застрелився в номері готелю.

"The press is about to go ape shit bananas on all the networks", – напротивагу в тексті згадується і про "банан на скотчі", про який писали ЗМІ всього світу.

В кінці відео Eminem стоїть перед картою США складеною із телевізорів, на кожному з яких Breaking news через вбивства. Потім всі ці сюжети замінюються єдиною картинкою прапора США.

Після цього на екрані з'являється надпис "When will this end? When enough people care." і заклик зареєструватися на сайті американського реєстру виборців.

Репер закликає проголосувати на майбутніх виборах президента США, які пройдуть цього року та допомогти змінити американські закони про вільне володіння зброєю: "Register to vote at make your voice heard and help change gun laws in America".

Дивіться новий кліп до пісні Емінема Darkness: відео 18+