Музичний продюсер та виконавець у своєму відеокліпі показав, як стає інопланетним симбіотом у вигляді компакт-диску. Перехожий хлопець підіймає його на вулиці та кладе собі програвач, після чого заражається паразитом. Від нього симбіот починає передаватись іншим людям, які поступово стають жертвами "епідемії". Сам же Емінем стає Веномом у кінці відеокліпу.

Читайте також: "Веном": трейлер та сюжет фантастичного бойовика

Відеокліп Емінема з'явився на його YouTube-каналі 5 жовтня і з моменту публікації його переглянуло більше 18 мільйонів користувачів.

Eminem – Venom: дивитись відео онлайн

Варто додати, що за сюжетом фільму режисера Рубена Флейшера в журналіста Едді Брока (актор Том Харді) вселяється інопланетний паразит. Невідома істота з космосу прижилась в організмі Едді, тим самим заморозивши його прогресуюче онкозахворювання. Окрім такого "подарунку" долі, симбіот подарував чоловіку надздібності, через що він став мстивою та агресивною істотою на ім'я Веном.

Фантастичний трилер-бойовик з'явився на світових екранах 3 жовтня, однак в українському прокаті його вже можна побачити з 4 жовтня.

"Веном": дивитись трейлер фільму онлайн