Популярна американська модель Емілі Ратажковські перебуває на останніх місяцях вагітності. Тому, ймовірно, що вона вже знає стать первістка. Втім, знаменитість ще не повідомляла про це прихильникам.

Цікаво На ковзанах з доньками: Камалія влаштувала святковий сімейний вихід – яскраві відео

Але днями на офіційній інстаграм-сторінці Емілі Ратажковські вирішила поспілкуватися з шанувальниками в "сторіс". Модель запропонувала підписникам називати певну річ, а вона натомість мала показати фото з нею, або ж кадр, який щось зображує.

Так, один з фоловерів написав Емілі, щоб вона показала фото книжки. Знаменитість оприлюднила світлину, на якій зображена книжка з назвою Girlhood ("Дівоцтво"). Такий вибір змушує замислитись, адже модель очевидно перечитувала її, а кадром могла натякнути мережі на стать своєї дитини.


Книжка, яку читає Емілі Ратажковські / Instagram-Stories / @emrata

Інший шанувальник натомість попросив показати фото Емілі, де вона вперше дізналась про свою вагітність. На цьому кадрі Ратажковські позувала в чорному купальнику та рожевій напівпрозорій сорочці. Вона вклала волосся в пучок, а на обличчі зробила легкий макіяж, підкресливши щоки сяючими рум'янами, а губи – блиском.


Емілі Ратажковські в день, коли дізналась про вагітність / Instagram-Stories / @emrata