Володарка п'яти статуеток "Греммі" програла свою музичну кар'єру алкоголю та наркотичній залежності. Представник зірки Кріс Гудман повідомив, що соул-діва не в змозі виходити на сцену і співати.

Зазначимо, минулої суботи відкриваючи свій міні-тур у сербській столиці виконавиця з'явилась на сцені п'яною і геть неадекватною. Вона спіткалася, часом падала, а коли намагалася співати забувала слова власних пісень. Експерти в один голос зазначають, вона хвора і не може виступати перед публікою.

"Залежність це захворювання, яке можна вилікувати лише за наявності бажання. Це не те, на що дуже можуть вплинути інші люди. Ми можемо подавати хороший приклад, і радити, однак зробити щось за цю хвору людину ми не можемо", - каже експерт із залежностей Роберт Лефевр.

"Я думаю, що їй дуже потрібна правильна підтримка і хороші друзі, які б допомогли їй зрозуміти, яка вона хороша, і якою ще може стати", - каже експерт з шоу-бізнесу Даніель Лоулер.

В рамках гастролей Європою Емі мала відіграти 12 концертів. Однак тепер вона повернеться до Туманного Лондона поправляти здоров'я. Нагадаємо, перед початком турне, в травні, вона вже проходила реабілітацію від алкогольної та наркотичної залежності, але схоже довести справу до кінця їй не вдалося. Представники Вайнхаус повідомляють, що співачка щиро перепрошує своїх фанів за таке розчарування.