У Елвіса був брат-близнюк

Елвіс Преслі народився у парі з братом-близнюком. Брат, Джессі Гарон, народився на 35 хвилин швидше, але одразу ж помер. Тому батько вирішив дати Елвісу друге ім’я – Арон, яке нагадувало ім’я померлого брата.

Елвіс – нащадок американських президентів Лінкольна і Картера

Преслі був далеким родичем видатних американських президентів Авраама Лінкольна та Джиммі Картера. А за материнською лінією, у жилах Елвіса текла кров індіанців племені черокі.

Спокусливі стегна Преслі забороняли показувати по ТБ

Король рок-н-ролу настільки спокусливо вихиляв на сцені стегнами, що телеоператорам заборонили показувати співака нижче пояса. Елвіс також отримав відповідне прізвисько – “стегна”.

Преслі був блондином

Природній колір волосся Елвіса – темний блондин. Він перефарбував волосся в чорний після фільму "Люби мене ніжно". Подейкують, що музикант просто наслідував своїх улюблених співаків Маріо Ланці та Діну Мартіну.

Перший в історії музики відеокліп

У 1957 до пісні Елвіса Jailhouse Rock зняли відеоролик. Таким чином Елвіс став першим в історії, хто зробив відеокліп.

На піку слави Король пішов у армію

У 1958 році, коли у співака були мільйони прихильників, його призвали в армію. Цей факт неабияк обурив його фанів, вони організовували численні протести, а на адресу ЗС та президента США надсилали листи з вимогою відмінити службу для Преслі.

В армії Преслі був звичайним рядовим. Через 2 роки він також отримав чорний пояс з карате.

Улюблена книга - Біблія

Елвіс був релігійною людиною. Віру йому прищепила мати. В дитинстві від щотижня ходив до церкви та співав у церковному хорі. Його улюбленою книгою була Біблія. А в ніч смертельного серцевого нападу він, начебто, читав "Наукові пошуки обличчя Ісуса".

Найбільший платник податків в США

Елвіса визнали найбільшим платником податків у США. А журнал Forbes назвав його найбагатшим музикантом світу - впродовж свого життя Преслі заробив 4,5 млрд доларів.

Співак не припиняє поповнювати дербюджет і нині. Так його маєток "Грейсленд" в Мемфісі став святинею для шанувальників. Він є другим (після Білого Дому) будинком за кількістю відвідин туристами. Щороку він поповнює бюджет на 150 млн доларів.

Світовий рекорд з продажу платівок

Сингл із хітом Елвіса It's Now Or Never розійшовся загальним накладом до 30 млн примірників. Ця цифра й до нині є світовим рекордом для продажу платівок малого формату.

А концерт Елвіса "Привіт iз Гаваїв" у світі переглянули більше телеглядачів, ніж висадку астронавта Ніла Армстронга на Місяць.