Як відомо, 7 вересня у Каліфорнії помер репер Мак Міллера (справжнє ім'я Малкольм Джеймс Маккормік). Тіло співака знайшли в його будинку в долині Сан-Фернандо. Правоохоронці припускають, що смерть вокаліста настала через передозування наркотиками.

Читайте також: Аріана Гранде відреагувала на смерть екс-бойфренда Мак Міллера

Багато представників шоу-бізнесу відреагували на новину про смерть артиста. Не оминув увагою трагічну звістку й британський музикант Елтон Джон. Під час виступу в американському місті Аллентаун, що в штаті Пенсильванія, легендарний артист присвятив Мак Міллеру пісню "Don't let the sun go down on me".

"Неймовірно, він помер у 26 років. Незбагненно, що така молода людина, такий талант, може померти. І мені б хотілося послати всю нашу любов і добрі побажання його рідним, його сім'ї, його друзям. Мак, де б ти не був, сподіваюся, ти щасливий", – сказав зі сцени Елтон Джон.

Дивіться фрагмент виступу Елтона Джона у США (відео):

Хто такий Мак Міллер?Американський реп-виконавець, який захоплювався хіп-хопом з 15 років. Справжнє ім'я артиста було Малкольм Джеймс Маккормік, однак через його немилозвучність співак вирішив взяти творчий псевдонім Мак Міллер. Першу пісню репер записав у 2007 році, а у 2010 році вийшов дебютний кліп до треку "Knock Knock". Водночас молодий композитор, який вмів грати на барабанах, піаніно та гітарі, брав участь у записах джазових композицій. Така практика позначилась на кар'єрі Мак Міллера. Ледь не кожного року він випускав нові альбоми та гастролював країною з новими композиціями.​

Велику увагу громадськості привертало й особисте життя Мак Міллера. У вересні 2016 року артист розпочав стосунки зі співачкою Аріаною Гранде. Пара влаштовувала спільні виступи та записала пісню "The Way". Знаменитостям пророкували заручини, але у травні співаки оголосили про розрив стосунків. Одразу після цього Аріана Гранде заручилась з ведучим Пітом Девідсоном.