Як відомо, британський артист став запрошеною зіркою на фестивалі "Кураж Базар". Під час світського заходу організатори влаштували українцям спеціальну благодійну акцію – "День з Елтоном Джоном". Легендарний вокаліст заспівав найвідоміші свої хіти та поспілкувався з прихильниками. За словами організаторів, всі виручені кошти передадуть на реалізацію проекту зі створення інформаційно освітнього центру для молоді, спрямованого на боротьбу зі СНІДом.

Читайте також: Елтон Джон у Києві: яскраві фото з благодійної акції

Після виступу та інтерв'ю Елтон Джон зізнався, що він в захопленні від України. За його словами, українці чудово проінформовані у питаннях, які стосуються СНІДу, відтак артист бачить значний прогрес.

Чудовий вечір на фестивалі Фонду Елтона Джона у Києві. Я так пишаюся тим, як українці проінформовані і обізнані в питаннях ВІЛ. У нас такий величезний прогрес, оскільки ми почали працювати разом 11 років тому,
– написав Елтон Джон.

Окрім цього, Елтон Джон розповів, що в захопленні від українських медіа, оскільки під час інтерв'ю співак та його чоловік Девід Ферніш отримали чималу підтримку журналістів.

"Я з Девідом взяли участь в ефірі українського радіо, щоб обговорити питання про ВІЛ на національному рівні. Ми були вражені від тої великої підтримки, яку отримали від ЗМІ", – додав Елтон Джон.