Елліот Пейдж (у минулому – Еллен) змінив свій нікнейм у мережі інстаграм та не виходив на зв'язок із фанатами після своєї заяви. Проте днями він опублікував нове селфі, де подякував усім за шалену підтримку.

До слова У США Сара Макбрайд стане першою сенаторкою-трансгендером

Дякую вам від щирого серця! Ваші любов і підтримка – найбільший дар. Бережіть себе. Будьте поруч з близькими. Якщо можливо, підтримаєте трансгендерні спільноти. До зустрічі в 2021 році! Цілую, Елліот,
– написав у підписі до фото актор.

На знімку актор позує в синьому поло та чорні кофті з капюшоном, а також в іміджевих окулярах. Колеги трансгендера раді були почути її після затяжної паузи, серед яких – актриса Дженніфер Гарнер (ексдружина Бена Аффлека), та засипали її компліментами у відповідь.

Варто нагадати, що у 2014 році колишня Еллен Пейлд заявила про те, щор вона – лесбіянка, а у 2018 році одружилась із танцівницею Еммою Портнер. 1 грудня 2020 року вона вразила новою фразою про те, що вона є трансгендером, його звати Елліот, та звертатись до нього слід у займеннику "він". Елліот також виступив на захист ЛГБТ-спільнот та зазначив, що статистика дискримінації досі залишається жахливою, тому він буде робити все, щоб змінити світ на краще.