У королівської родини є споконвічна традиція – виставляти весільне вбрання на огляд для відвідувачів Віндзорського замка. Останньою представницею британських монархів, яка уклала шлюб, є принцеса Беатріс. Вона одружилась з коханим Едоардо Мапеллі Моцці у липні на приватній церемонії. Її бездоганною весільною сукнею вже можуть насолоджуватись гості палацу. Про це родина повідомила в інстаграмі.

До теми Дорогою на вечірку: принцеса Беатріс та принцеса Євгенія потрапили в об'єктиви папараці – фото

Першою сукню на виставці оглянула принцеса Беатріс. Разом з вбранням від модельєра Нормана Гартнелла, яке модельєр пошив для королеви Єлизавети ІІ майже 60 років тому, гості зможуть побачити босоніжки-човники від Valentino та весільний букет зі штучних квітів.

Бездоганний образ принцеси Беатріс

Для публічної появи вона обрала елегантну синю сукню з квітковим принтом довжини міді від британської марки The Vampire's Wife. Вартість вбрання становить 550 фунтів стерлінгів – майже 20 тисяч гривень. Приталена сукня з об'ємними короткими рукавами, поясом і воланом знизу вигідно підкреслювала форми принцеси Беатріс.

Вона поєднала ніжну сукню з чорними туфлями-човниками і не знехтувала правилами карантину. На ній стильна захисна маска рожевого кольору з принтом. Принцеса Беатріс зробила легку хвилясту укладку та доповнила образ лаконічними прикрасами – перснями та браслетом.