Далекого 2008 року випускниць "Фабрики зірок-2" під своє крило взяла музична продюсерка Наталія Могилевська. Вона зробила ставку на чотирьох найефектніших дівчат – Світлану Тарабарову, Регіну Тодоренко, Ліну Міцукі та Олену Кушніренко, відому як Виноградову. Усі вони увійшли до першого складу популярного гурту Real O.

Читайте також Головна хейтерка "Танців" Ілона Гвоздьова зізналась, чи боїться втратити роботу на телебаченні

Після чотирьох років під опікою Могилевської першою сольну кар'єру розпочала Світлана Тарабарова, а слідом за нею – Регіна Тодоренко. На диво, усі дівчата пройшли випробування славою і залишились хорошими подругами.

Як з'ясувалось, після розпаду гурту Real O вони спілкувались одна з одною й зрідка зустрічались, однак вчотирьох не збирались аж 10 років! Днями зірки виправили ситуацію і провели день разом.

10 років минуло з часу нашої останньої зустрічі. Ми знаходили час на спілкування, але зустрічалися або вдвох, або втрьох, а от таким складом дійсно вперше за 10 років,
– поділилась Світлана Тарабарова.

Вона опублікувала рідкісні фото з Регіною Тодоренко, Ліною Міцукі та Оленою Кушніренко. На них дівчата позували у всій красі – у розкішних рожевих сукнях, з ідеальним макіяжем і вишуканими зачісками.

Так, уже в п'ятницю, 5 листопада, ексучасниці Real O здивують публіку чимось "дуже цікавим". Що саме це буде, Тарабарова наразі не розсекречує.

Світлана Тарабарова з ексучасницями гурту Real O / Фото з інстаграму співачки

Світлана Тарабарова з ексучасницями гурту Real O / Фото з інстаграму співачки

Фани співачки дуже тепло відреагували на своєрідне возз'єднання гурту Real O:

  • "Мамочки рідні, це ж Real O. Я аж просльозилась, треба пісні позгадувати";
  • "Відтоді ви стали ще красивіші";
  • "Досі пам'ятаю всі пісні напам'ять, ностальгія";
  • "Це найкращий склад Real O";
  • "Клас, дико скучила за всіма".