У житті легендарного співака було чимало екзотики. Він народився на африканському острові Занзібар, більшість шкільних років провів в індійському місті Мумбаї. Тоді всі його знали як Фарруха Бульсара. Своє ім'я Мерк'юрі змінив вже після переїзду до Великобританії. Саме ця країна стала його домівкою і відкрила шлях на велику сцену. Тут 24-річний Фредді знайшов музикантів, створив із ними гурт і назвав його – Queen.

Фредді був солістом та автором більшості хітів. Він володів потужним голосовим діапазоном у чотири октави. Цього достатньо, аби розбити склянку. З першого дня на сцені Мерк'юрі диктував моду. Оригінальні майки, блискітки, підведені чорним кольором очі, вузькі джинси та кеди. І візитна картка – мікрофон з прикріпленою до нього незакінченою стійкою.

Попри ексцентричну поведінку на сцені, в житті Мерк'юрі був сором'язливим і рідко давав інтерв'ю. Тож про його особисте життя ширилося чимало чуток. Протягом семи років у нього були стосунки із жінкою на ім'я Мері Остін. Вони були близькими друзями, Фредді став хресним батьком її сина. Проте подейкували і про бісексуальність музиканта

Читайте також: Опубліковані фото Фредді Меркюрі, яких до цього не бачили

З 1989 року Мерк’юрі почав помітно втрачати вагу, його зовнішність змінилася до невпізнання. Усі відеокліпи Queen того періоду знімали в чорно-білих кольорах – аби приховати лиховісні зміни. 24 листопада 1991 року Фредді помер у своєму будинку в Лондоні. Всього за день до цього його менеджер публічно повідомив – співак хворів на СНІД.

До дня народження Фредді Мерк'юрі пропонуємо вам перевірити себе, наскільки добре ви знаєте не тільки творчість культової групи Queen, але й факти з життя їхнього неперевершеного вокаліста.

Проходьте тест і діліться результатом з друзями. Успіхів!