Про це повідомляють на Enews.

Незважаючи на те, що повноправним членом королівської родини Меган Маркл стане лише 19 травня 2018 року, в день її весілля з принцом Гаррі, вона вже впевнено зачаровує всіх прихильників монаршої сім’ї.

Читайте також: Меган Маркл та Єлизавета II вперше разом з'явилися на публіці: яскраві фото

Так, Грант Гарольд в інтерв’ю для видання зазначив, що під час недавньої поїздки в Бірмінгем у Міжнародний жіночий день 8 березня Меган дозволила собі обійняти кількох школярів. Така поведінка у Маркл спостерігалась неодноразово, що часто викликає як захоплення британців, так і не осуд зі сторони королівської родини, тому що такі вчинки вважаються не зовсім типовими для монархів.


Меган Маркл спілкується з школярами

Але такі ж манери та жести виявляла більше принцеса Діана більше 30 років тому, яка не лише була членкинею багатьох благодійних організацій, а й завжди прихильно ставилась до простих людей.

Читайте також: Меган Маркл назвали найкрасивішою у королівській родині


Принцеса Діана обіймає дітей

В той же час Гарольд зазначив, що, незважаючи на тепле спілкування з людьми, Меган тепер доведеться відмовитися від деяких речей. До прикладу, колишня актриса більше не повинна буде роздавати автографи, а також робити селфі з шанувальниками.

Читайте також: Після зміни конфесії на руці Меган Маркл помітили підвіску з діамантовим хрестом: фото

Їй доведеться ретельно стежити за тим, що вона говорить і як вона це робить. Меган потрібно буде контролювати кожен свій крок - що вона робить, як їсть, як тримає свою чашку, як одягається. Їй потрібно буде пристосуватися до дуже багатьох речей,
– додав екс-дворецький королівської сім’ї.


Меган Маркл і принцеса Діана обіймають дітей

Гарольд підсумував, що хоч і Кейт Міддлтон (дружині принца Вільяма) довелось легше, тому що вона зростала в Англії та знала місцеві традицій, Меган Маркл же виховувалася в іншій країні і зовсім іншій культурі. Але він сподівається, що у чарівної Меган все вийде.

"Але що дуже здорово – це те, що у Меган є чудова порадниця (Кейт Міддлтон – "24"), яка зможе дати їй багато порад і багато чому навчити", – зауважив чоловік.