За його словами, без участі українців, які відгукнулися і допомогли музиканту зі збором коштів, все склалося б не настільки добре, оскільки лікарі попередили, що він має дуже обмежений час на прийняття рішення. Казали: "Якщо ви прийдете до мене через 4 місяці — я вас не прийму, а так тиждень чи 10 днів у вас є. Ви можете визначитись де лікуватися, як краще лікуватися".

Все вийшло, ми зібрали суму. Пішов відгук від людей, почалися концерти на підтримку, все склалося добре. Я радий, що пролікувався там (в Ізраїлі — 24), бо відношення, спілкування і методи на іншому рівні,
— розповів Діля.

За його словами, були моменти, коли хотілося опустити руки, але цього не сталося. У тому числі і завдяки своїм особистим молитвам.

Я казав: Боже, якщо є твоя воля, то ти мене вже забирай... А як ні, то дай мені все для того, щоб я одужав. Я казав, що хочу жити, і продовжувати свою діяльність,
— поділився музикант.

Тепер він переконаний, що хвороба — це шанс переглянути своє життя і змінити його на краще.

"Якщо я дозволяв собі покурити, то кинув, якщо дозволяв випити трошки — це теж одразу відійшло. Перейшов на вегетаріанство повністю", — поділився музикант.

Діля приймав лише особливі ліки і обійшовся без хіміотерапії. Він сам зізнається, що ця ситуація — досить унікальна.

"Був момент, коли мені вже призначили хіміотерапію, але вирішили почекати... Раптом організм зможе подолати це. І відбулося чудо", — сказав музикант.

Хочу звернутися до людей, які опинилися самі і яким немає звідки шукати підтримки. Треба для себе зрозуміти, що я значимий, тому що я є. Навіть якщо нікого не буде — ти людина, значить ти з якоюсь місією прийшов на цю землю. Ти маєш її виконати. І звертатися до Бога. І тоді, я впевнений, що він допоможе,
— порадив Діля.

Він також розповів і про те, що підтримку людей відчував постійно. "Були такі зворушливі повідомлення. Наприклад, "Ділічка, ми не можемо вам нічого покласти на картку, ми підемо за вас службу замовимо". Було дуже приємно. Коли на телефоні приходили смс про грошові перекази, і я постійно казав "Боже, благослови цих людей за їх добрі справи", — додав музикант.

Коротко найцікавіше, що сказав Діля