Поліна Ололо опублікувала зворушливий допис на особистій сторінці в інстаграмі. Жінка зізналася, що це була радість та мука у 5-ти хвилинах.

Читайте також Володимир Остапчук не може привітати дітей з Новим роком через заборону ексдружини

Поліна Ололо про розмову з синами

Поліна оприлюднила світлину, на якій позує на тлі красивої ялинки з донькою. Жінка поділилася, що іноді їй здається, що дочка була дана їй для того, щоб "пережити це". Без неї не вистачило б сил. Ололо зізналася, що розмова з синами тривала всього декілька хвилин і їй було дуже складно зібратися, правильно відповісти на всі запитання хлопчиків.

"Як за майже 365 днів емоційного і душевного вмирання ти змогла б відповісти правильно, як ти жила весь цей рік? Як за 5 хвилин усвідомити, що це відбувається насправді? Як вмістити цей час і ту всесвітню любов, наскільки ти сумувала та любила?", – написала в публікації Поліна.

Жінка зізналася, що сказала синам, що безмежно любить і не може жити без них. Вона дуже хотіла б обняти, хоча б на секунду притулитися до щічки.

"Вони довго милувалися Мелісою, раділи ялинці в дитячій і дивувалися, що в їхніх кімнатах все стоїть на своїх місцях, ніби вони щойно звідти вийшли. Я ж намагалася усміхатися, щоб вони не бачили моє постаріле за цей рік обличчя. "Я не хочу про це говорити, мамо, не хочу засмучуватися. Потім будемо бачитися частіше, не плач". Мій Новий рік розпочався з хорошої новини. Я почула дітей… Нехай буде так. Я вас люблю", – з ніжністю написала Ололо.

Шкода, Сергію, що ти зустрічав Новий рік в одному з київських клубів, а діти в Харкові. Адже ти міг привезти синів до матері і я була б тобі дуже вдячна,
– звернулася Поліна до колишнього чоловіка.