Як відомо, учасниця Нацвідбору TAYANNA з піснею "Леля" братиме участь у другому півфіналі Національного відбору в Україні 17 лютого о 19:00.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення 2018 від України: онлайн-трансляція першого півфіналу

Тому, напередодні другого півфіналу Нацвідбору на Євробачення-2018 грузинська співачка і актриса Софія Ніжарадзе опублікувала у своєму Instagram відео з побажаннями TAYANNA перемогти у відборі.

Отримуй задоволення від того, що ти розкажеш свою історію. Я дуже сподіваюся, що цього року в Нацвідборі переможе українська пісня. Пісня українською! Тому удачі тобі! Змусь танцювати не тільки свою країну, але і всю Європу,
– прокоментувала Софія Ніжарадзе, яка додала, що виконувати авторську пісню зазвичай дуже складно.

Нагадаємо, що співачка TAYANNA не могла визначитися з конкурсною піснею для Нацвідбору на Євробачення 2018, тому вибір композиції вона довірила слухачам радіостанцій "NRJ" і "Люкс ФМ". За результатами голосування була обрана пісня "Квітка" з нового альбому артистки "Тримай". Однак, як з'ясувалося згодом, композиція не проходить за правилами Євробачення.

Читайте також: Відбір на Євробачення 2018: пісні та біографії усіх учасників від України

Згідно з регламентом конкурсу, пісні повинні бути новими. Не можна виступати з піснею, комерційний реліз якої відбувся до 1 вересня попереднього року. А композиція Решетняк була представлена ​​до 1 вересня 2017 року. 29 січня стало відомо, що композиція, яку представить співачка на Національному відборі Євробачення, стане пісня під назвою "Леля"

TAYANNA — Леля (відео)

Хто така Софія Ніжарадзе?

Софія Ніжарадзе – грузинська співачка та актриса, яка представляла Грузію на пісенному конкурсі Євробачення-2010 у Норвегії. Тоді вона виступила з піснею "Shine" і вийшла у фінал конкурсу, посівши 9 місце.

Наразі вона бере участь у багатьох телевізійних проектах. Зокрема, займає суддівське крісло в шоу "Х-Фактор" і готується до зйомок нового фільму, який незабаром з'явитися і в українському прокаті.