Відомо, що урочиста церемонія відбулась 24 серпня. Анастасія Кожевнікова та її таємничий наречений Кирило обмінялись обітницями в одному із заміських комплексів Києва. Розкішна сукня артистки, багато квітів та щасливі молодята – таким постало весілля на перших фото, опублікованих гостями заходами.

Читайте також: Солістка гурту "ВІА Гра" Анастасія Кожевнікова вийшла заміж: перші фото

Тепер же екс-солістка гурту "ВІА Гра" показала перші знімки, зроблені професійним фотографом. На кадрах Анастасія Кожевнікова щасливо позує перед камерою зі своїм обранцем Кирилом та батьками.

Окрім цього, співачка нарешті похизувалась своїм весільним вбранням від Novias. Анастасія Кожевнікова обрала сукню зі шлейфом, розшиту ніжними квітами. Плаття мало чимале декольте та оголювало плечі зірки. Витончена і елегантна наречена зачарувала мережу.

Нагадаємо, що під час весілля співачка Анастасія Кожевнікова оголосила, що йде з гурту "ВІА Гра". Артистка захотіла розпочати сольну кар'єру. Допоможе їй у цьому чоловік Кирило, прізвища та сферу діяльності якого зірка ретельно приховує. Продюсер Костянтин Меладзе, за словами Кожевнікової, доброзичливо поставився до рішення співачки. Для гурту "ВІА Гра" вже знайшли нову вокалістку – 23-річну Уляну Синецьку.