Про це вона написала у своєму Twitter-акаунті, передає The Daily Mail.

"Моя правда. Я не була в жіночому гурті. Я була у мережі проституції. Ох, також нам доводилося співати і бути знаменитими. У той час як кожен, хто володів нами, робив гроші", – написала Кайя. Також співачка наголосила, що відповідальність за те, що коїлося, несе засновниця гурту Робін Антін.


Робін Антін

"Розкажи, як ти морально зламала нас", – зазначила Джонс.

Скоріше за все, чергове зізнання в світі шоу-бізнесу виникло на основні скандалу з Гарві Вайнштейном, однак слова співачки Кайї поки що ніхто не спростував.

Читайте також: Данський режисер Ларс фон Трієр відповів на звинувачення ісландської співачки Бйорк

До слова, The Pussycat Dolls – це американський жіночий музичний поп-гурт з Лос-Анджелеса. Pussycat Dolls існували з 1995-го по 2010 рік. Колектив випустив такі хіти, як Do not Cha, Stickwitu, I Hate This Part, Hush Hush і Buttons. Незмінною солісткою гурту була Ніколь Шерзінгер.

Сама ж Кайя Джонс прийшла в групу Pussycat Dolls в 2003 році і вже через два роки її покинула. Дівчина стверджує, що саме через примус до сексу була змушена піти з "групи своєї мрії"


Pussycat Dolls (Кайя Джонс – крайня зліва)


Кайя Джонс

У 2011 році Робін Антін оголосила про відродження колективу і почала пошук нових учасниць. У 2012 році група була перейменована, і отримала назву "G.R.L.". У 2014 році одна з учасниць нового складу Симон Баттл наклала на себе руки у віці 25 років.