20-річна Кайлі лише два тижні тому народила свого первістка – доньку Стормі, як вже розгорівся несподіваний конфлікт. Як заявили виданню Radar Online анонімні друзі Тайги, він вже попросив Кайлі зробити тест на батьківство і впевнитися точно, від кого ж народжена дівчинка.

Читайте також: Кайлі Дженнер сфотографували вперше після народження дитини

Тайга додав, що в час зачаття майбутньої доньки у нього були сексуальні стосунки з Кайлі.

Тайга вважає, що є шанс на його батьківство. Він розповідав друзям, що у нього був сексуальний зв'язок з Кайлі якраз тоді, коли був зачатий дитина,
– запевнив інсайдер.


Тайга і Кайлі Дженнер

Хоч Тайга і Кайлі розлучилися в квітні 2017 року, однак інсайдери додають, що вони ще довго не могли розпрощатися. Вже наприкінці весни 2017 Кайлі почала зустрічатись з Тревісом Скоттом.

Хто такий Тайга (Tyga)?

Тайга – 28-річний американський виконавець, який успішно складає і виконує пісні в стилі репу. Раніше мав стосунки з моделлю Блек Чайною, в яких народився спільний син Кінг Каіро. Згодом вони розійшлись і Чайна закрутила роман з Робом Кардашяном – рідним братом Кайлі Дженнер, від якого вона народила доньку Дрім. Через постійні зради пара скандально розлучилась у 2017, а Тайга почав зустрічатись з Кайлі.