32-річна британська акторка, відома за роллю Джіні Візлі у фільмах "Гаррі Поттер", стане мамою вперше. Про це вона оголосила на особистій сторінці.

Дивіться також Дружина "Холостяка" Михайлюка показала, як підросла їхня 2-річна донька: милі фото

Бонні Райт стане мамою

Зірка "Гаррі Поттера" та її чоловік Ендрю Локко вперше стануть батьками. Бонні поділилась першими враженнями від вагітності та опублікувала зворушливі кадри з коханим. Подружжя позує на тлі гір, – акторка обрала вільну довгу сукню, що підкреслила її помітний животик.

У нас буде дитина! Дуже раді привести її на нашу чудову землю. Яка шалена та смиренна подорож — ця вагітність, трансформація, що звільняє простір для нового життя,
– розповіла Бонні Райт.


Бонні Райт з чоловіком / Фото з інстаграму Бонні Райт

"Ми з Ендрю не можемо дочекатися, щоб познайомитися з нашою дитиною цього року і стати батьками. Таке відчуття, ніби вона прийшла привітатися у маленькій веселковій кулі на моєму животі".


Бонні Райт з чоловіком / Фото з інстаграму Бонні Райт

Нагадаємо, що лиш нещодавно стало відомо про батьківство "чоловіка" Бонні Райт (Джіні Візлі) – Деніела Редкліффа. Місяць тому папараці помітили кохану актора з вагітним животиком.

Днями журналісти побачили легенду "Гаррі Поттера" з дитячим візочком – тож зробили висновок, що актор вже став батьком. Та подружжя не коментує цю новину, також поки що невідома стать дитини.