Як повідомляють у виданні The Daily Mail, Джилліан Андерсон та Пітер Морган розійшлись без скандалів та залишились друзями. Проте причину такого різкого розставання ніхто з них не називає.

До слова Не така вже й "залізна леді": Джилліан Андерсон розсмішила курйозним фото зі зйомок "Корони"

Стосунки 52-річної акторки та 57-річного сценариста почались восени 2016 року. Відтоді пара часто з'являлась разом на світських подіях та червоних доріжках, а також у подорожах. Джилліан була двічі одруженою: з художником-постановником Джуліаном Озанном (2004 – 2007) та кінопродюсером Клайдом Клотцем (в шлюбі 1994 – 1997), від якого народила доньку. Також жінка з 2006 по 2012 рік жила разом з режисером Марком Гріффітсом та народила від нього двох дітей.

Щодо Пітера Моргана, то чоловік був одружений з Анною Шварценберг (1997 – 2014), яка народила йому чотирьох дітей.

Що відомо про їхню співпрацю у серіалі "Корона" 4 сезон?

Новий, четвертий сезон популярного серіалу "Корона" від Netflix став одним із найочікуваніших у 2020 році. Його прем'єра відбулась на стримінговій платформі 15 листопада і всі 10 серій серіалу одразу ж підкорили світу. Чималу увагу в серіалі, окрім постатей з королівської сім'ї Великої Британії, приділили Маргарет Тетчер – 71-му прем'єр-міністру країни. Роль "залізної леді" виконала Джилліан Андерсон, яку для кастингу запросив її коханий Пітер Морган.

В інтерв'ю для журналу Porter акторка зізналась, що Пітер Морган вважав свою партнерку найкращою кандидаткою для цієї ролі. Втім, чоловік обговорював з акторкою цю роль лише під час знімального процесу. Ще підписавши контракт, пара взяла за правило не обговорювати її сцени передчасно – і їм двом від цього було комфортно.