Американська модель Джіджі Хадід знялась у розкішній чорно-білій фотосесії для глянцю. Заразом вона дала відверте інтерв'ю, в якому розповіла про майбутні зміни в її житті. Зокрема, зірка планує займатися іншою справою на противагу моделінгу.

Варто переглянути Джіджі Хадід знялася у фотосесії для глянцю І-D: розкішні чорно-білі кадри

Джіджі Хадід хоче змінити професію

Знаменитість заявила, що досягнула всього, чого прагнула в індустрії моди. Тепер вона хоче поступитися й дати можливість іншим реалізувати себе у цій сфері.

Я втілила в життя всі мої мрії про моду і подумала: "Що ж тепер?". Мені не потрібна нова обкладинка або рекламна кампанія. Я б вважала за краще залишити це місце для нового обличчя, когось, для кого це дійсно важливо. Для людини, чиє життя зміниться завдяки кар'єрі,
– зізналась Джіджі.

"Я хочу дати дорогу наступному поколінню і зосередити свою енергію і час на чомусь іншому – на тому, що, очевидно, пов'язано з цим бізнесом і приносить мені задоволення", – додала модель.

Хадід також розповіла, що тепер вона хотіла б мати більш стабільну роботу. Це пов'язано з народженням донечки Хаї. Джіджі хотіла б працювати в офісі, а не бути у постійних подорожах та перельотах.

Мені б сподобалося ходити в один і той самий офіс або студію кілька днів в тиждень, з однією і тією самою командою, одними й тими ж людьми, де буде невелика ігрова кімната, яку я можу зробити для Хаї у себе на роботі,
– поділилась зірка.


Джіджі Хадід з донькою / Фото з інстаграму моделі

Яку професію обере модель

Джіджі Хадід зізналась, що роздумує над різноманітними сферами й професіями. Та поки що їй найбільш близький дизайнерський бізнес: "Я працюю над дизайнерськими ідеями з точки зору мого власного бренду. Я б хотіла знайти нішу, в яку, на мою думку, було б круто вивести у світ бренд з моїм ім'ям".