Super Bowl – в американському футболі це назва фінальної гри за звання чемпіона Національної футбольної ліги Сполучених Штатів Америки. Гра і супутнє їй святкування протягом багатьох років – стали фактично національним святом в США.

Читайте також: Super Bowl: Джастін Тімберлейк влаштував яскравий перфоманс та заспівав із голограмою Прінса – відео

Однак це не тільки масштабний спортивний захід, а й грандіозне музичне шоу, в якому щорічно беруть участь головні зірки світового шоу-бізнесу. Цього разу запрошеним гостем став Джастін Тімберлейк, який протягом 15 хвилин показав неймовірний номер з його новими композиціями, а також виступ з голограмою Прінса, який помер в квітні 2016 року.


Джастін Тімберлейк


​Джастін Тімберлейк


Джастін Тімберлейк

У свою чергу Пінк заспівала гімн США. Проте дещо сконфузилась, витягнувши перед виконанням пісні жуйку. Незважаючи на біль в горлі, співачка чудово виконала гімн.

Читайте також: Співачка Пінк сконфузилася перед виступом на Super Bowl-2018: відео


Співачка Пінк


​Співачка Пінк

Подивитися на гру команд New England Patriots і Philadelphia Eagles, а також на виступ Джастіна Тімберлейка, зібралося і чимало знаменитостей. На трибунах можна було побачити Ірину Шейк і Бредлі Купера, який є затятим фанатом Philadelphia Eagles, Дженніфер Лопес і Алекса Родрігеса, Гвен Стефані і Блейка Шелтона, Жизель Бундхен, яка підтримувала свого чоловіка Тома Бреді, Майлза Теллера та інших.


Модель Крістіан Кезі Коумз


Репер Diddy з сином


Актор Декс Шепард


Співачка Пінк з чоловіком Кейрі Гартом і донькою Віллоу


Кейрі Гарт з донькою Віллоу


Пінк з донькою Віллоу


Актор Leslie Odom Jr.


Актор Бредлі Купер з дружиною Іриною Шейк


Актор Майлз Теллер і з дівчиною-моделлю Келі Шперрі


Дженніфер Лопес з Алексом Родрігесом


Жизель Бундхен з дочкою