Про це повідомляє The Daily Mail.

На популярному американському телешоу Дженніфер Лопес розповідала про свій новий проект "Світ танцю". Відомо, що сама артистка полюбляє танцювати, що часто демонструє в кліпах та повсякденному житті. Однак стильні па призвели до великого конфузу.

Читайте також: Дженніфер Лопес запалила публіку гарячим латиноамериканським танцем: відео

Під час прямого ефіру Дженніфер Лопес вирішила продемонструвати кілька стильних рухів, проте не врахувала, що вбрана в спідницю з чималим розрізом. Відтак в танці співачка показала не тільки пластичність, але й свою корегуючу білизну, схожу на панталони.

"О, ні, мій Spanx (назва компанії, яка виготовляє білизну, – ред.)", – вигукнула Дженніфер Лопес після сміху героїв шоу.

Дженніфер Лопес показала корегуючу білизну


Кадри з прямого ефіру

Варто зазначити, що вбрання синього кольору личило зірці та підкреслювало її фігуру. Дженніфер Лопес підібрала стильну водолазку та спідницю, яка відкривала ноги зірки. Срібний пояс та зібране волосся доповнили образ співачки.


Дженніфер Лопес під час телешоу

Хто така Дженніфер Лопес?
Американська співачка, акторка, модельєр і продюсер. Дженніфер Лопес тричі одружувалась – з Охані Ноа, Крісом Джаддом та Марком Ентоні. В останньому шлюбі зірка народила двійнят – сина Макса та доньку Еммі.