Презентація відбулася у Лос-Анджелесі. Цей альбом виконавиця записала на студії Island Records закінчивши довгу співпрацю з Соні.

Першим хітом з нового диску, нагадаємо є композиція "On the Floor" , яка ознаменувала велике повернення зірки на сцену потрапивши до першої 5-тірки більшості музичних чартів світу. Сингл став також найуспішнішою роботою знаменитості за останні 4-ри роки.

“Кілька останніх років ми думали, що ми хочемо робити, і як це має виглядати. Я і моя команда складали план запису, ми зосередилися на креативних речах, актуальній музиці, і тій роботі яку потрібно зробити. І в процесі все просто правильно повернулося”, - каже співачка Дженніфер Лопес.

Лопес також розповіла про свій успіх у ролі судді в одному з найпопулярніших шоу "American Idol". Зі слів зірки неочікувано для неї самої їй дуже подобається працювати у цьому проекті.

Нагадаємо, кілька днів тому співачка презентувала світу також свій новий відеокліп на композицію I’m Into You. Композиція претендує на хіт літа не лише ритмами а й локаціями. Частина відео знята на фоні розкішних мексиканських пейзажів.