Знаменитий рок-гітарист Джефф Бек помер 10 січня, йому було 78 років. Причиною стала бактеріальна інфекція.

До теми Померла Тетяна Патіц, одна з головних супермоделей

Помер Джефф Бек

Про смерть музиканта повідомила його родина.

Від імені родини ми з глибоким сумом ділимося новиною про смерть Джеффа Бека. Після раптового зараження бактеріальним менінгітом він учора помер. Його сім'я потребує усамітнення, поки переживає цю величезну втрату.


Помер Джефф Бек / Фото з твітера Джеффа Бека

Джефф Бек здобув першу популярність у 1960-х роках, коли став учасником гурту The Yardbirds. Через рік він створив власний рок-гурт The Jeff Beck Group з Родом Стюартом і Роном Вудом. Найвідоміші пісні Джеффа Бека:

  • Heart Full of Soul за гурту Yardbirds,
  • I Ain't Superstitious,
  • Truth,
  • Freeway Jam.

Джефф Бек – восьмиразовий володар Греммі, здебільшого отримував статуетку за найкраще інструментальне виконання. Він працював і в останні роки життя: у 2022 році мав тур з Джонні Деппом.

Які зірки відреагували

Безліч знаменитих рок-музикантів оплакують втрату Джеффа Бека.

  • Род Стюарт: "Джефф Бек був з іншої планети. Він був одним з небагатьох гітаристів, які, граючи наживо, дійсно слухали, як я співаю".


Зірки оплакують смерть Джеффа Бека / Фото з інстаграму Рода Стюарта

  • Колектив Hollywood Vampires, учасниками якого є Джонні Депп, Еліс Купер, Джо Перрі та Томмі Генріксен: "Ми з сумом дізналися про смерть нашого дорогого друга та легенди гітарної сцени Джеффа Бека. Він був справжнім новатором, і його спадщина буде жити в його музиці".


Зірки оплакують смерть Джеффа Бека / Фото з твітера

  • Мік Джаггер: "Зі смертю Джеффа Бека ми втратили чудову людину та одного з найкращих гітаристів у світі. Ми всі будемо дуже сумувати за ним".
  • Оззі Озборн: "Я не можу передати, як засмучений, дізнавшись про смерть Джеффа Бека. Яка жахлива втрата для його родини, друзів і численних шанувальників. Це було такою честю знати Джеффа та неймовірною честю доручити йому грати на моєму останньому альбомі".


Зірки оплакують смерть Джеффа Бека / Фото з твітера