Поєднати ділові зустрічі з джем-сесіями вирішили посли Франції, Німеччини, Великобританії, Австрії, США а також ділові спільноти цих країн.

Ми старались запросити сюди представників різних країн, різних торгово-промислових палат, посольств, для того, щоб перше: інформація про успішний джаз-фестиваль поширювалася по Європі. З другого боку, щоб представники європейського бізнесу з українськими колегами, партнерами, могли говорити про нові проекти, - розповів Роман Шпек, старший радник Альфа-Банку Україна.

Французька делегація на фестивалі не вперше. Та цьогоріч насолодитись добрим джазом та налагодити ділові зв'язки захотіла рекордна кількість бізнесменів.

Ми вважаємо, що сьогодні відкривається нова епоха в житті країни і ми хотіли показати, що дійсно французька ділова спільнота готова співпрацювати з Україною. Вони готові інвестувати, створювати нові робочі місця, - відзначив Ален Ремі, посол Франції в Україні.

Альфа Джаз Фест вже чотири роки поспіль підвищує туристичну првабливість Львова, сприяє залученню інвестицій та підвищує імідж України у світі. Хедлайнери цьогорічного фестивалю - американці Ларрі Карлтон, Чарльз Ллойд, Ді Ді Бріджуотер. У програмі ще й майстер-класи джазових зірок, кінопокази, джем-сесії та благодійний пробіг.