Про це повідомляє інсайдер інформаційного порталу TMZ.

13 вересня Джастін Бібер та Хейлі Болдуін відвідали міський суд в Нью-Йорку. Інсайдери розповідають, що знаменита пара подала заяву на одруження. За його словами, наречені переступили поріг суду, тримаючись за рук, та були дуже схвильовані. При цьому Джастін Бібер зізнався, що не може дочекатись, коли одружиться зі своєю коханою.

Читайте також: Наречена Бібера Хейлі Болдуін засвітилась з двома новими обручками

Джастін сказав Хейлі, що не може дочекатися, коли одружиться з нею,
– розповів інсайдер.

Інші джерела видання припускають, що пара могла вже узаконити свої стосунки. Згідно із законами США, шлюбна ліцензія дійсна упродовж 60 днів, тому, ймовірно, весілля Джастіна Бібера та Хейлі Болдуін відбудеться до кінця 2018 року. Водночас інсайдер додав, що до самого вінчання пара готується вкрай ретельно.

"Вони найняли весільного організатора і зараз зайняті пошуком місця для проведення свята. Вони хочуть влаштувати справжнє гучне весілля", – додав інсайдер.

Нагадаємо, що Джастін Бібер і Хейлі Болдуін почали зустрічатись ще в 2015 році, однак їхній роман тривав всього лише пару місяців. Після чергового розриву стосунків з Селеною Гомес і недовгого роману з моделлю Баскін Чемпіон, Джастін наважився на відновлення стосунків з Хейлі. Вперше пару разом помітили вкінці травня, коли вони пішли на романтичне побачення. Напередодні стало відомо, що артист офіційно заручився з Болдуін.

Поки наречені готуються до весілля. Модель Хейлі Болдуін вже обрала подруг нареченої, а Джастін Бібер придбав для них маєток у Канаді, вартість якого сягає 5 мільйонів доларів.