Співак, який в березні цього року заявив, що йде зі сцени через депресію та внутрішні проблеми, кілька тижнів тому гучно оголосив про своє повернення на сторінках соціальних мереж.

Читайте також: Netta, Editors та Oh Wonder: хто з світових виконавців зняв кліпи в Україні у 2019 році

Він заявив, що на початку січня побачить світ перша пісня "Yummy", яка дасть старт релізові його п'ятого студійного альбому та масштабному гастрольному туру найбільшими майданчиками Канади та США.

Сьогодні, 3 січня, на офіційному ютуб-каналі Джастіна Бібера відбулася довгоочікувана прем'єра нового синглу. Трек отримав назву "Yummy" – "Солоденька". Співак присвятив цю роботу найсолодшій жінці у своєму житті – дружині моделі Гейлі Бібер.

Цей легкий R&B-трек про любов та нестримні почуття. Прихильники мають змогу оцінити, як змінився стиль виконавця за останні чотири роки.

Justin Bieber – Yummy: дивіться лірик-відео онлайн

Вже завтра, 4 січня, співак обіцяє оприлюднити кліп на пісню "Yummy". Нагадаємо, що масштабний гастрольний тур співак готовий розпочати 14 травня з концертного майданчика в Сіетлі. Його щільний графік розписаний до 26 вересня 2020 року. Тоді Джастін Бібер планує завершити тур виступом в Іст-Резерфорд. Впродовж п'яти місяців зірка збиратиме арени та стадіони у десятках міст США та Канади.