Нещодавно Бібер скасував своє світове турне, чим приголомшив своїх прихильників.

Читайте також: Джастін Бібер збив папарацці на своєму позашляховику: відео

У зверненні фанатів, розгледіли натяк на те, що причиною такого кардинального вчинку артиста став розрив із співачкою Селеною Гомес.

"Я так вдячний за цю подорож з усіма вами. Я вдячний за тури, але, перш за все, я вдячний, що я проживаю це життя разом з вами! Навчання і дорослішання не завжди було простим, однак, знання, що я не сам, допомагало мені", – розпочав свій лист 23-річний Джастін.

За словами зірки, від дозволив гіркоті, ревнощам і страху керувати його життям.

"Я дозволив своїм комплексам забрати у мене найкраще, а моїм невдалим стосункам диктувати мені те, як ставитися до людей. Я дозволив гіркоті, ревнощам і страху керувати моїм життям", – відверто зізнався Бібер.

"Я не ідеальний і буду робити помилки, але моє минуле не вплине на них. Я хочу, щоб усі ви знали, що ця подорож була неймовірною і навчила мене подумати про себе", – продовжив співак.

Бібер зізнався, що реальною причиною скасування туру стало його нестримне життя, тому він взяв паузу.

"Я взяв паузу, щоб відчути стабільність. Я хочу, щоб моя кар'єра була стабільно, але також хочу, щоб моє серце та душа мали змогу бути стабільними. Щоб я міг бути тою людиною, тим чоловіком і тим батьком, яким хочу", – написав Джастін.

Нагадаємо, нещодавно співак Джастін Бібер раптово скасував усі свої концерти в рамках туру США та Азією.

Згодом ЗМІ написали, що артист захопився релігією і це змусило його взяти паузу.