Популярний канадський поп-співак Джастін Бібер записав спеціальну версію свого різдвяного треку Holy. До нього приєднався хор, до складу якого входять медсестри, лікарі та інший медичний персонал. Про це повідомляє AP.

До слова Джастін Бібер розповів, коли вони з Гейлі вперше стануть батьками: відео

Для запису учасники хору обрали знамениту лондоську студію Abbey Road Studios. Всі кошти від співпраці Джастіна Бібера з медпрацівниками підуть на благодійність для Національної служби охорони здоров'я. Прем'єра композиції відбудеться 18 грудня.

"Приємно возз'єднатися з хором, з яким ми ділимо кумедну історію з британських чартів. Особливо в ці важкі часи я радий приєднатися до них для створення благодійного сингла, який принесе користь працівникам NHS, які опинилися на передовій цієї пандемії, і віддати належне їх неймовірній самовіддачі", – прокоментував Джастін Бібер.

Варто зазначити, що хор лондонських медичних працівників став поулярним у 2015 році. Тоді їхня композиція про Різдво змагалась з треком Джастіна Бібера в чарті "Різдвяна пісня №1". Співак закликав своїх шанувальників підтримувати хор, а не його. Тому лондонський хор зайняв перше місце.