На особистій сторінці в інстаграмі Джамала опублікувала відео, у якому виконала хіт No Time To Die тріумфаторки Греммі-2020 18-річної Біллі Айліш. Зірка записала кавер спільно з гітаристами та піаністом. Локаціями зйомок для музикантів стали власні домівки.

Читайте також Гурт "Фіолет" готується до онлайн-концерту в рамках національного карантину

Крім того, днями солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна одна з перших українських зірок провела онлайн-концерт в інстаграмі. Знаменитість передала ініціативу колегам – Джамалі та Тіні Кароль, які публічно реагують на ситуацію в країні та допомагають боротися з панікою.

Так, Джамала оголосила, що готова долучитися до флешмобу та запросила прихильників на онлайн-концерт вже 24 березня о 19:00.

Що можуть робити музиканти під час карантину? Грати музику, яка надихає. No Time to Die, друзі! Все буде добре,
– наголосила артистка.

Незважаючи на те, що відео з'явилося на особистій сторінці співачки нещодавно, менше ніж за добу його переглянули майже 80 тисяч користувачів. Фани радо оцінили такий вчинок кумира та завалили Джамалу проханнями виконати й інші світові хіти: "У вашому виконанні, це справжній скарб та насолода для душі", "До мурашок", "Це так круто, відчуття ніби і справді в одному приміщенні. Можна ще", "У цей непростий час музика об'єднує і підтримує".