Карантин – це єдиний час, коли ми нікуди не поспішаючи можемо побути вдома зі своїми рідними та близькими. Джамала від початку карантину дотримується ізоляції та проводять час в сімейному колі.

Читайте також Джамала святкує третю річницю шлюбу з чоловіком: найчуттєвіші привітання подружжя

Популярна співачка, яка незабаром готується стати матір'ю вдруге, на карантині час проводить з користю. Майже щодня Джамала тішить підписників новими фешн-зйомками, які влаштовує у власній квартирі. На останніх Instagram Stories співачка опублікувала відео, як її 2-річний син намагається їй.

Поки Джамала займалася написанням пісень, Емір-Рахман вирішив не втрачати можливостей поспівати у мамин мікрофон. Його перші вокальні здібності досить милі та кумедні.

"У вас виходить працювати з дітьми?", – жартівливо запитала співачка у своїх підписників.

Емір-Рахман співає з Джамалою: миле відео

Раніше Джамала розповідала, що перебуваючи вдома на карантині вона намагається насолодитися спільними моментами з сином, адже через постійні гастролі та напружений графік роботи вона рідко буває вдома.

Емір-Рахман вдома малює, складає конструктор, ліпить з пластиліну, вчить букви, кольори і дивиться мультики. Також співачка вчить з сином кримськотатарську, українську та англійську мови.